Känner DU för att pröva på KBT & ACT Coaching
Missa inte detta tillfälle Testa en KBT & ACT Coach
under utbildning. SE NEDAN
Endera genom telefon Coaching eller genom fysiskt möte.
Kostnad enligt överenskommelse

KBT kognitiv terapeutisk Coaching används med framgång vid många olika slag av psykiska problem som till exempel depressioner, social fobi, ångest- och ätstörningar, tvångssyndrom, stresshantering och samlevnadsproblem.

(ACT) Acceptance and commitment therapeutic Coaching. Målet för ACT Coaching är att öka livskvaliteten snarare än att försöka få bort smärtsamma upplevelser. Inom ACT Coaching definieras lidande som negativa tankar och känslor inför, under och efter dessa upplevelser. Förnekande definieras som besatthet av dessa upplevelser, vilket ökar lidandet och minskar möjligheten till framtida tillfredsställelse och lycka.

Anneli Holm
Mölnlycke
0733368499
anneli038@msn.comMellie Wahlberg
Tumba
0733-96 93 51
melliewahlberg@hotmail.com
http://www.mysticlight.se/

Zöhre Akgul
Gävle
0709742578
lorinroy2@gmail.com

Malin Eriksson
Hedesunda
0722 360666
malin_b_eriksson@hotmail.com

Sofie Svensson
Vasagatan 36
31245 Veinge
0705-475919
ljusenergi@outlook.com

Kjell Mårts
Hedemora
0702602564
kjellm@nudax.se

Anna Darlene Hedman
Nykvarn
0737179024
anna.darlene.hedman@gmail.com

Frida Andersson
Nykvarn
0702130808
fridaannandersson@gmail.com

Rosanna Karlsson
Norrköping
Telefon :0723338106
rosanna.c.karlsson@gmail.com

Pernilla Sjunnesson
Västerås
070-344 75 19
ps.samtal@gmail.com
https://ps-samtal.webnode.se/

Andreas Siemssen
Esbo, Finland
+358505506551
asiemssa@gmail.com

Sabine Grönevik
Tingsryd
0702409336
sabine.gronevik@gmail.com

Christopher Ståhl
Trensum
+47 967 14 517
chriiis.stahl@gmail.com

Luz Parling
Falun
073 800 7953
luzparling@yahoo.com

Annelie Magnusson
Vänersborg
0709-250759
mailtoajja@yahoo.se

Joanna Engstedt,
Stockholm
0739782235.
jengstedt@gmail.com
https://www.facebook.com/ACTonPMDSochPMS/

Jenny Segerberg
Nyköping
0707702377
jenny.segerberg@hotmail.com

Carina Wetterlöf
Huddinge
070-6181151
wammy-05@hotmail.com

Eva Ljung
Stockholm
0762030772
evaljung@yahoo.se

Katharina Brännlund
Cascais Portugal
+4673 042 3208
katharina@sautveckling.se

Magnus Sonesson
Borlänge
076-8033313
magnus.sonesson@hotmail.com

Liselotte Uvenkrans
Halmstad
073-893 29 91
lotta.uvenkrans@gmail.com

Sandra Johansson
Ängelholm
0725-25 77 12
sandra.johansson1977@gmail.com

Cecilia Svensson
Ulricehamn
0705 601843
cecilia@omtanke.biz
https://www.omtanke.biz/

William Johansson
Uppsala
072-2691281
wjjohansson@hotmail.com

Cat Silverjarl
Eskilstuna,
070-7486342
silverjarl@icloud.com

Caroline Lövgren
Södertälje
0738 052612
caroline_lovg@live.se

Helene Sjöstedt
Fjärås
0739-446600
helene_coach_sjostedt@outlook.com
http://www.mindpeace.se/

Lena Grundtman
Sollerön
070-777 22 76
lena@hantverkstan.se

Eva Andersen
Tingsryd.
0705 483080
evaandersen71@hotmail.com

Charlotte Launing
Göteborg
0704 278886
tjohejt@hotmail.com

Anna Szakal
Torsby
070-3194346
myggan2@hotmail.com

Gunilla Rockström
Norrköping
0734 076398.
gunilla.rockstrom@gmail.com

Birgitta Gunnarsson
Nora
0790-736228
birgittagunnarson@hotmail.com

Dorota Litkowska
Borås
dorlit@live.se
0724 275639

Johanna Nilsson
Skellefteå
070-3417225
annahojnilsson@hotmail.com
https://tobeforreal.com/

Erika Johannesson
Trollhättan
0733 – 844 327
erika.verket@telia.com

Maria Johansson,
Varberg
0702 888093
majsan.cujo@hotmail.com

Inga-Lill Olsson,
Hudiksvall,
070-2534136,
ingalill.vedic@gmail.com

Liselotte Lättman,
Iggesund,
070-9969111,
mail liselotte@jokell.se

Handan Gül
Morgongåva
072-449 22 55
handan_gul@hotmail.com

Susanne Mähler
Vällingby
0705 972566
sussie.mahler@gmail.com

Sanna Wistrand
Tranås
0705-713193
sannahalsan@gmail.com

Ann-Charlotte Lindholm
Gävle
070-3812006
info@alotusheart.se
https://www.alotusheart.se/

Tobias Höckert
Stockholm
0705725032
tobias.hockert@gmail.com
http://platinumacademy.se/

Catharina Halmedal
Johanneshov
0708-778549
Catharina.halmedal@gmail.com

Duchesne Stanbridge
Gnesta
0736-006094
profocuscreation@gmail.com

Susanne Byström
Rävlanda
0708-272928
sussibystrom@telia.com