NU finns möjligheten att Testa en Livscoach under utbildning
Känner DU för att pröva på Coaching Missa inte detta tillfälle
Endera genom telefon Coaching eller genom fysiskt möte
Ta kontakt med någon av nedanstående per mail eller tel
Kostnad enligt överenskommelse.

Coachen har de bästa frågorna och du de bästa svaren.
”Gör du det du alltid har gjort får du det du alltid fått.”

* fokuserar på det du vill ha & det du vill uppnå,
* utmanar begränsande övertygelser och hinder.
* får dig att se dig själv och din verklighet i nya perspektiv..
* hjälper dig att få tillgång till dina resurser.
* stimulerar till nya tankar.
* hjälper dig att handla, agera mot dina mål.

Vad kan du få ut av coaching?

Ökad självkänsla, självinsikt, motivation och initiativförmåga
Koncentrera dig på det som är viktigt,
Identifiera vad i ditt liv som ger energi
Bli effektivare med din tid och dina arbetsuppgifter
Identifiera utvecklingsmöjligheter i din yrkesroll, övriga roller
Ta reda på vad som hindrar dig från att göra vissa saker?
Lära dig att hantera och minimera stress
Få mod och kraft att våga.
Se nya infallsvinklar, testa nya saker

Anita Balkholm
Järfälla
073-76 99 384
aniba@live.se

Ellinor Gårdeke
Eskilstuna
070-734 86 09
friskvard04@hotmail.com

Åsa Nilsson
Västerås
070 326 3737
team2lakenorman@gmail.com
asanilssonlifecoach.com

Fredrik Ekholm
Sundsvall
0721-750090
f.ekholm@hotmail.com
www.facebook.com/LifecoachFredrikEkholm/

Cat SilverJarl
Eskilstuna
070-7486342
cat@9liv.se

Emelie Ingvarsson
Linköping
0735-763537
ingvarssonemelie@hotmail.com
http://lifecoachbyemelie.com/

Moni Ström-Lundin
Visby
0706-994165
makalost@icloud.com

Marika Wager 
Uppsala
076-189 30 91
majkenwager@gmail.com

Anette Olkerud
Norra Sorunda
070 755 3559
anette@luddhund.se
www.mittlivochjag.se

Malin Andersson 
Mellanström
Telefon: 070-621 87 73
stromvagen@bagmail.com

Eddy Nzeyimana
Arboga
0704988891
eddy.nzeyimana@koping.se
http://www.eddynz.se/

Emma Nielsen 
Kristianstad
0733-325281
Emmaniiels@hotmail.com

Gedion Tekle 
Stockholm
0733-325281

Ina Tidvall
Västerås
0767-089482
yogaitid@gmail.com
inatidvall.se

Tina Liljegren
Linköping
0709-122402
tina.liljegren@outlook.com

Adam Forsberg
Vänge
+46735543014
adambossenforsberg@gmail.com
http://www.adamgrows.com/

My Nilsson 
Kristianstad
0709229063
attract.success@outlook.com

Kim Jansson.
Norrtälje
070-3 48 71 81
Mail. balboa27@hotmail.com

Jaqueline Ceder
Piteå
0706787739
JaquelineCeder@hotmail.com
youfirst.com

Naida Börjesson
Knivsta
0702-483356
manniska.nu@gmail.com
https://manniska-nu.webnode.se/

Pia Edfors 
Nynäshamn
0732032542
piaedfors@msn.com

Aisha Berggren
Linköping
0769112580
missshinynova@gmail.com

Marie Clifford
Tullinge.
0735 626172
marre5@msn.com
http://www.coachingbymarie.se/

Helena Dahlberg Sjöström
Borlänge
070-6446410
Info@helenadahlberg.se
www.helenadahlberg.se

Annette Borell
Huddinge
070-488 34 18
borell8@hotmail.com

 

Eva-Kari Ristarp Steen
Landskrona
076-3281447
ristarpsteen@icloud.com

Camilla Hellman
Sävedalen
072/3963230
camillahellman@hotmail.com

Nathalie Öhgren 
Torslanda
0705900134
Nathaliehgren@gmail.com

Gunnil Winther
Sävedalen
0739-416282
gunnilwinther@yahoo.se

Frida Blomberg 
Onsala
0707-721979
fridablomberg@hotmail.com

Jimmy Elofsson 
Klippan
0730802716
jimmy_elofsson@yahoo.se

Allan Göransson 
Hammenhög
0709 350878
annexet@yahoo.com
https://annexetblog.wordpress.com/
https://www.facebook.com/beroendeannexet/

Malin Forsberg 
Gudruns gata 8F
59049 Vikingstad
Mobil: 070-341 34 57

Tommy Grönberg
Kungsbacka
0738-121254
tommy.gronberg@gmail.com
http://www.solsidanutveckling.se/

Camilla Trofast
Ronneby
0733800478
fasttrof@hotmail.com
https://www.facebook.com/Måbraliv-1995326314082138/

Michaela Hverven
Gislaved
073-9366846
michaela@studio9vackranaglar.se

Malin Josefsson
Mölnlycke
0727-22 23 69
malinjcoaching@gmail.com
https://malinjcoaching.webnode.se/
www.facebook.com/malinjcoaching/

Annie Brink
Jönköping/Borås
0704-747587
annielevanu@mail.com
https://www.facebook.com/annielevanu/

Ingela Redin
Dalsjöfors
Mobil: 0731-843200
ingela.redin@gmail.com
ingela.redin@telia.com

Benitha Löwdin
Lidköping
0722-543103
benitha.lowdin@lernia.se

Souxie Segage
Uddevalla
0767-011489
souxie.segage@gmail.com
http://www.soulharmony.one/

Anna Dahl
Onsala
0739 855964
zolstralen@gmail.com
http://www.zolstralen.se/

Kristina Björklund
Göteborg
0704-402154
kristina.bjorklund@me.com

Sophia Fernlo
Varberg
0701-422420
Sophia2p@hotmail.com

Maria Havela
Kungsbacka
070-6956003
maria.havela@gmail.com
https://www.facebook.com/mariahavelacoaching
https://www.linkedin.com/in/maria-havela/

Judith Edvardsson
Hajom
0708949452
judithedvardsson67@gmail.com

Rebecca Öhman
Mölndal
0721599369
ohmanrebecca@hotmail.se