NU finns möjligheten att Testa en Livscoach under utbildning

genom Livscoachakademin/Kjell Haglund

Känner DU för att pröva på Coaching Missa inte detta tillfälle
Endera genom telefon Coaching eller genom fysiskt möte
Ta kontakt med någon av nedanstående per mail eller tel
Kostnad enligt överenskommelse

Coachen har de bästa frågorna och du de bästa svaren.
”Gör du det du alltid har gjort får du det du alltid fått.”

* fokuserar på det du vill ha & det du vill uppnå,
* utmanar begränsande övertygelser och hinder.
* får dig att se dig själv och din verklighet i nya perspektiv..
* hjälper dig att få tillgång till dina resurser.
* stimulerar till nya tankar.
* hjälper dig att handla, agera mot dina mål.

Vad kan du få ut av coaching?

Ökad självkänsla, självinsikt, motivation och initiativförmåga
Koncentrera dig på det som är viktigt,
Identifiera vad i ditt liv som ger energi
Bli effektivare med din tid och dina arbetsuppgifter
Identifiera utvecklingsmöjligheter i din yrkesroll, övriga roller
Ta reda på vad som hindrar dig från att göra vissa saker?
Lära dig att hantera och minimera stress
Få mod och kraft att våga.
Se nya infallsvinklar, testa nya saker

Nina Jusufovic
Helsingborg
0736508206
Nina_Jusufovic@hotmail.com
https://www.facebook.com/nina.jusufovic
Arbresha Sejdiu
Glumslöv
0700906068
besha_1986@hotmail.com
John Andreas Kotala
Göteborg
gentlemenscoach@gmail.com
https://www.instagram.com/gentlemenscoach/?hl=sv
https://www.facebook.com/gentlemenscoach.gentlemenscoach.1
Selle Karaaslan
Askim
076-393 98 90
selle9k@gmail.com
Johanna Petersson
Vallda
0707-594251
johanna@meradu.se
Jane Schager
Göteborg,
0700- 42 85 83.
janeschager46@live.se
https://www.facebook.com/Livscoach-Jane-Schager-2375632292757841/
Angelika Åhs Johansson
Karlstad
073-316 22 22
angelika_ahs@hotmail.com
Micael Ström
Mora
070-2181274
coach@enkelheten.se
http://www.enkelheten.se/
Monica Martinsson
Partille
0736-821056
momartinsson@gmail.com
Michael Dinuri
Sollentuna
+46707409809
m.dinuri@gmail.com
http://dinuri.com/
Mihaela Ghotby
Landskrona
mihaela1@live.se
0735397173
Ulrika Fredriksson
Rävlanda
0730-797462
ulrikaf@outlook.com
Tove Martinsson
Alvesta
072-5757086
tove.martinsson@hotmail.com
Carola Svedberg
Östersund
070-241 80 83
carolasvedberg@hotmail.com
Helene Jonsson
Häggenås
063/518684
info@energikanalen.se
http://www.energikanalen.se/
Lorett Matheus
Södertälje
0760626810
lorett_matheus@hotmail.com
Madelein Maroun Kindberg
Uddevalla
0731-505 103
madelein.maroun@gmail.com
MiRa Törnquist
Katrineholm
070-5134202
snaffran@gmail.com
https://jungfrunochfisken.se/
Venus Walizai
Ljungby
0762237746
pretty_nilson@hotmail.com
Hanna Lopez
Borås
070 88 66 333
hannalopez@live.se
Emma Åkesson
Eksjö
072-2473366
son6ics@gmail.com
Linda Holmgren
Halmstad
0733-531086
linda.holmgren.nilsson@gmail.com
Julia Franzén
Lerum
0762941869
privat@juliafranzen.com
http://www.juliafranzen.com/
Anna-Stina Trobeck,
Mariefred,
0703954588
annastinatrobeck@hotmail.com
Marie Franzén
Lerum
0736190239
Pia Boman
Tvååker
0709- 242528
bjaeren@live.se
Jenni Christiansson
Tingsryd
0701595902
jenni.chr@hotmail.com
Daniella Byström
lund
0700502027
daniella_sofie@hotmail.com
Zarah Svensson
Helsingborg
0725455663
zawicca@gmail.com
https://www.facebook.com/minlivscoach/
https://www.instagram.com/min_livscoach/?hl=sv
Kaja Kotkas
Hägersten Stockholm
070 496 74 37
kajak7@hotmail.com
https://www.kajakotkas.se/
Isabella Wilson
Ekolsund
0729611048
isabellajasmine95@gmail.com
Sandra Karlsson
Kalmar
073- 8214922
sandra_karlss2@hotmail.com