PASSA PÅ OCH PRÖVA SJÄLVKÄNSLA & ACC COACHING

SAMT MINDFULNESS & QI GONG COACHING

Känner DU för att pröva på Coaching Missa inte detta tillfälle.

Testa en Självkänsla Coach & ACC Coach eller en Mindfulness  & Qi Gong Coach

under utbildning genom Livscoachakademin. Ta kontakt med någon av nedanstående.

Endera genom telefon Coaching eller genom fysiskt möte. Kostnad efter överenskommelse

 

Thorsten Burkhardt
Västerås
0761415152
thorstenburkhardt@outlook.com

Camilla Trofast
Ronneby
0733800478
fasttrof@hotmail.com

Hanna Queen Rasoulzadeh 
Halmstad
073-6816978
Hanna_basket@msn.com

Gabriella Olsson
Hudiksvall
070-276 14 72
gabriella.olsson79@hotmail.com

Moa Havby 
Karlskrona
0708-118797
moahavby@gmail.com

Gunvor Nordström Lundbäck 
Eskilstuna.
070-7313947
gunlundback@hotmail.se

Lena Andersson
Malmö
0704-028 628
lena03@live.se

Maria Graube
Linköping
0704-999808
mariagraube@gmail.com

Gunilla Nornholm, 
Växjö.
070-2111216
gunillanornholm@hotmail.com

Ann-Sofie Engman 
Nybro.
0760-187040
annsofie133@gmail.com
https://www.facebook.com/amazinglife.annsofie/?fref=ts
http://amazing-life.se/
http://nouw.com/amazinglife

Natali Balta
Halmstad
0727285050
NataliiB@hotmail.com

Carina Prichard
Örebro
070-3636878
carina_dur@hotmail.com
https://www.facebook.com/carinashappyhealthyyou/
http://www.happyhealthyyou.se/

Tina Sommarlund 
Vallentuna
073-1547083
tisomm@hotmail.com

Mari Daun Bergqvist 
Tranås,
072-3180365
maridbq@hotmail.com

Terese Bromee Kjell
Falun
073-9288960
teresebk@hotmail.com

Ingela Ekström
Kungsängen.
073 629 44 30

Peter Belin
Västerås
073-0883005

Jenneth mattsson
Molkom
0760164477

Camilla Höök
Uppsala
0704-953878

Ella-Karin Wennberg
Ljusdal
070-6776818

Ewa Linder
Korskrogen
tel: 0703288322
ewa.linder@hotmail.com

Nina Alaranta
Fagersta
0736543574

Sandra Aggemo
Enskededalen
070 7549173
aggemo@gmail.com

Margareta Langöe –Conradsen
Bromma
t0733-680880
margareta.langoe@gmail.com

Ann Pettersson
Hägersten
0707568616
ann.pettersson@hotmail.com

Helena Brattlöf
Undenäs
Mob: 073-8392687

Marie Pineur
Bromma
0704198784

Rosanna Viklund
Hägersten Stockholm.
0762612072

Golshan Abas
0729323371
golshanabas66@gmail.com

Dennis Forssten
0739061109
Dempur@gmail.com

Jan Rydberg
Örsundsbro
0723-576530

Linda Malterius
Falsterbo
0739-070211
malterius@yahoo.com

Malin Persson
Öckerö
0760 700 377

Karin Persson
Öckerö
0739 48 97 24

Anna Zeba
Vellinge
0735 83 7000

Katrin Sundberg
Järpen
070-373 6408

Wioletta Wojszel Bialoblocka
Svenshögen
0762051960
wioletta.bialoblocka@medborgarskolan.se

Åsa Olofsson
Degeberga
0703 896 375

Ann Helen Önbäck (Anne)
ENHÖRNA
070-273 1087

Kristina Göransson
Lerum
0737564906
kristinagoransson@hotmail.com

Marie Oskarsson,
Kungälv
0736121706

Pia Gustavsson
Hunnebostrand
0739-464120

Anette Gustafsson
Rödeby
070 27 55 178

Johanna Karlsson
Mölndal
0707481057

Carina Johansson
Halmstad
070-3363267

Lisbeth Nilsson
Hörby
0733667926

Lotta Eriksson
Haninge
info@irattbalans.se

Britt-Marie Styffe Andersson
Alingsås.
0707-92 00 28

Sandra Schönefeld-Parks
Billdal
0739021195

Angelica Ceder
Flen
070-474 4326

Maria Ceder
Flen
0704478692

Pia Sundqvist
Katrineholm
0760-336674
piasundqvist@Outlook.com

Michelle Nilsson
Bara
0735644745

Ann-Katrin Andréasson
Hisings Backa
0723 11 37 17

Kate Andersson
Gråbo
0763-938655

Anette Mårtensson
Teckomatorp
073-919 26 44

Ingrid Wennström
Kristinehamn
Ingridwen@gmail.com
070 2068454

Maria Pettersson
Fornåsa
Tel.0705 370564
massage@boremail.com

Veronica Winberg
Göteborg
Tel.0706 063803
veronica@halsopunkten.org

Camilla Trofast
Bräkne-Hoby
0733 800478

My bäck
Mörbylånga
0702253434

Helena Wennberg
Huddinge
helenawennberg@gmail.com
076-020 5785

Daniéla Lindblom
Katrineholm
0704-91 87 27

Anne-Li Sundvall
Göteborg
070-4952315

Beatrice Svensson
Härryda
073-764 4471

Ulrika Wennberg
Huddinge
0707-226332
ulrika.wennberg@gmail.com

Peter krig
Mullsjö
0706-907955

Terese Hoxell
Kalax
Finland
tfn +358 50 37 34 261
teresehoxell@gmail.com

Camilla Emmerberg
Västerås
0709 457 581

Magnus Peterson
Skultuna
073-671 20 15

Cecilia Andersson
Västerås
0703 145604

Camilla Jallow
Henån
0704 825610

Margareta H Emmerberg
Malmö
0760-065878

Isa Falk
Nol
0707532901

Hedvik Madsen Lennvall
Enköping
0704 963 956