PASSA PÅ OCH PRÖVA EN SJÄLVKÄNSLA 

Känner DU för att pröva på Coaching Missa inte detta tillfälle.
Testa en Coach under utbildning av Livscoachakademin
Endera genom telefon Coaching eller genom fysiskt möte.
Kostnad efter överenskommelse

Coachen har de bästa frågorna och du de bästa svaren.
”Gör du det du alltid har gjort får du det du alltid fått.”

* fokuserar på det du vill ha & det du vill uppnå,
* utmanar begränsande övertygelser och hinder.
* får dig att se dig själv och din verklighet i nya perspektiv..
* hjälper dig att få tillgång till dina resurser.
* stimulerar till nya tankar.
* hjälper dig att handla, agera mot dina mål.

Carin Frifelt
0730246772
carinvbg@gmail.com
https://www.frifeltcoaching.se/
Camille Sucasas
Instagram: camillesucasas
E-mail: Camillesucasas@gmail.com
Telefon: 0723 17 92 52
Mari Fahlgren
Nossebro
0702102388
marifahlgren78@gmail.com
Ylva Andréasson
Älvängen
0702-297067
yandreasson@gmail.com
www.aslanhalsa.se
Annika Bernhardsson
Kungälv
0704-280010
annika@sonolux.se
Ann-Charlotte Granfeldt
Ljungsbro
ac.granfeldt@icloud.com
0733-128894
Annica Andersson
Halmstad
0720367872
Anwime@outlook.com
Christine Berggren
Västra Frölunda
0735618928
christine_berggren@hotmail.com
Matilda Lundberg
Mörlunda
076-3141467
tallkotte79@gmail.com
Conny Sjöström
Öjersjö
0707/542141
conny.sjostrom53@gmail.com
Tommy Antfolk
Stockholm
0704954485
tommyelo83@gmail.com
Monica Martinsson
Partille
0736-821056
momartinsson@gmail.com
Madelein Maroun Kindberg
Uddevalla
0731-505 103
madelein.maroun@gmail.com
Linda Erdman
Hovmantorp
0703242340.
lindaerdman@hotmail.com
Linda Fransson
Lidingö
0707-740934
lindaamandafransson@gmail.com
Helena Lindkvist
Norrköping
0735-082968
zippa1965@gmail.com
Tove Martinsson
Alvesta
072-5757086
tove.martinsson@hotmail.com
Hanna Wendeler
Furuby
0735097482
Hanna_Wendeler@hotmail.com
MiRa Törnquist
Katrineholm
070-5134202
snaffran@gmail.com
Lisa Tholén
Vänersborg
Mobil: 0736738140
lm3t@hotmail.com
Telda Anita Jonsson
Vikarbyn
0723-131 242
telda.jonsson@gmail.com
Moa Stridh
Järna
moastridh.art@gmail.com

Eddy Nzeyimana

Arboga
0704988891
nzeyimanaeddy@gmail.com

 

Sandra Perrysdotter
Kolsvart
0721526560
sengstrom82@gmail.com

 

Monica Blomkvist
Dala-Floda
070-3747392
flofrissa65@gmail.com

 

Ann-Mari Asp
Nyköping
070-631 53 11
annmari.asp@gmail.com

 

Fanny Brisegård
Bålsta
0704 383809
fanny_brisegaard@hotmail.com

 

Catharina Halmedal
Johanneshov
0708778549
catharina.halmedal@gmail.com

 

Isabel Johansson Nielsen
Ljungby
0738426499
bellaahh_96@hotmail.com

 

Ann-Christine Elliott
Västerlanda
0733 – 82 71 76
anki.elliott@live.se

 

Jane Boman
Tyresö
0704903247
Jane672008@hotmail.com

 

Hasan Mijbas
Ödeshög
072-0 081517
hasanmijbas@hotmail.se

 

Emma Ström
Bro
0734 455625
emma.josefina.strom@gmail.com

 

Marie Olsson
Söderhamn
0738 119300
mariez@live.se

 

Emma Bister
Hjärup
0709 710541
emmaochbister@gmail.com

 

Annika Qvarfordt
Lyckeby
0728 743515
annika.m.qvarfordt@gmail.com

 

Sanna Wistrand
Tranås
0705.713193
sannahalsan@gmail.com

 

Carina Lund
Västerås
070-7471560
carina.l.lund@gmail.com

 

Sepideh Herr
Västerås
0768080285
sepidehherr@hotmail.com

 

Johanna Gretas
Mockfjärd
0703083412
johanna@dittandetag.se

 

Anne Löfqvist
Fjärås
0709-900630
anne.lofqvist@kungsbacka.se

 

Anette Samuelsson
Jörlanda
0703648221
anettesam@gmail.com

 

Michaela Souranis
Kalix
0768949246
michaela.souranis.elev@kxfh.se

 

Cecilia Svensson
Ulricehamn
0705 601843
cecilia@omtanke.biz

 

Carin Carlander
Målsryd
0730-539676
carin.carlander@gmail.com

 

Marie Nilsson
Vimmerby
076 142 89 84
marieonlifequality@gmail.com

 

Anette Karlsson
Molkom
072 223 49 85
helhetskroppen@hotmail.com

 

Marlene Staflin
Husby -Rekarne
070 -522 18 36
marlene.b4you@gmail.com

 

Maria Sten
Kimitoön. Finland.
+358 405786238
mia.sten@icloud.com

 

Samantha Widerholm
Öregrund
0739-607068
Tirasmamma@live.com

 

Ina Tidvall
Västerås
0767 089482
inatid@hotmail.com

 

Ping Törngren
Sollentuna
070-468 25 48
pitor2008@gmail.com

 

Marie Eriksson
Frösön
070-680 30 28
marie@meactive.se

 

Eva Göthe
Gustavsberg
070 3672100
evagothe65@gmail.com

 

Kerstin Söderberg
Gimo
0738325467
curtansoderberg@hotmail.com

 

Nina Fellman
Larsmo, Finland
nina.fellman@gmail.com

 

Marina Nilsson
Husum
070 – 231 52 30
alfaknorr@hotmail.com

 

Malin Johansson
Oskarshamn
Tel. 073-681 75 45
malin.johansson@gladaskoldpaddan.se

 

Apollo Chance Salim
Halmstad
0790741868
apollofearless@gmail.com

 

Yagona Sabirova
Borlänge
‭+46 72-717 66 67‬

 

Sandra Sköld
Örebro
0764116424
sandra_skold@hotmail.com

 

Helena Sangwill
Stockholm
070-7507701
helena.sangwill@gmail.com

 

Sara Tengvall
Bromma
+46 (0)70-84 74 844
tengvall.farsi@gmail.com